Yardım

Sorularınız İçin Aşağıdaki Yardım Maddelerinden Faydalanabilirsiniz.

Doping

Dopingler, ilanınızın ziyaretçi veya alıcılar tarafından görülmesini kat kat yükselten yöntemlere verilen isimdir. İlanınıza eklediğiniz her dopingle ilanınız katlanarak artan alıcı kitlesine ulaşacaktır.
İlanınıza ya da ilan sepetinize doping ekleme işlemini,
İlanınızı kaydetme işlemi sırasında
Ya da ilanınız yayınlanmaya başladıktan sonra,
dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.
Dopingleri detaylı incelemek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.
Doping Çeşitleri Ve Ücretleri
Not: Alınan her doping, ait olduğu ilan numarası için geçerlidir. Başka bir ilana devredilemez. Dopingin süresi bitmeden iptal edilmesi halinde, ödenen ücret iade edilmez.

Dopingler

Doping çeşitlerini ve fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Sözleşme & Kurallar

karamanevbul.com alıcı ve satıcıların elektronik ortamda ticaret yapabildikleri bir platformdur. Bu platformda yürürlükte olan tüm ticari kural ve kanunlar geçerlidir.
karamanevbul.com üzerinden yapılan faaliyetler ve alım satım işlemleri sözleşmeler ve kurallarla belirlenmiştir.

Bu bölümde;
Kullanıcılar ve karamanevbul.com arasındaki ilişkileri düzenleyen "Üyelik Sözleşmesi" ni okuyabilir,
karamanevbul.com kuralları ve politikalarını inceleyebilir,
karamanevbul.com' da satışı yasak olan "Yasaklı Ürünler Listesi"ni de görebilirsiniz.

Nasıl üye olunur?

Tüm sayfalarda üst menüde yer alan Üye Ol linkine tıkladığınızda, üyelik formu açılacaktır. Öncelikle üye tipinizi seçiniz. Sitemizde üyelik bilgilerinizin, firmanızın isminin, iletişim bilgilerinizin, logonuzun doğru bir şekilde görülebilmesi için gerekli alanları dikkatli bir şekilde doldurunuz. Sitemize girişte kullanacağınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifreyi de girdikten sonra üyelik sözleşmesini de okuyunuz ve "Kaydet" butonuna basınız. 

Üye olmak ücretli midir?

karamanevbul.com  Sitemize üyelik tüm üye tipleri için ücretsizdir. Ancak çoklu  ilan verebilmek ve sitemizin avantajlarından yararlanmak için, üye 1 adet emlak ofisi  satın almaları gerekmektedir. Emlak ofisi satın alan üyeler sitede sınırsız sayıda ilan yayınlayabilirler.

Site üzerinde yaptığım işlemlerin ödemelerini nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi kredi kartı, havale ile yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit seçeneği de sunulmaktadır.

Siteye zaten üyeysem nasıl giriş yapacağım?

Tüm sayfalarda üst menüden yer alan "Üye Giriş" linkine tıkladığınızda açılan sayfada e-posta ve şifrenizi yazarak siteye giriş yapabilirsiniz.

Siteye üye olurken verdiğim üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Siteye e-posta ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra tüm sayfalarda bulunan üst menüden hesabım sayfasından "Bilgilerimi Güncelle" linkine tıkladığınızda üyelik formuna yönlendirileceksiniz. Bu formda firma adı, logo, temsilci resmi, mail adresi gibi alanlardan dilediğinizde güncelleme yaptıktan sonra "Kaydet" butonuna basınız.

Şifremi unuttum

Şifrenizi unuttuysanız tüm sayfalardaki üst menüden "Üye Giriş"e tıklayınız. Gelen sayfada "Şifremi unuttum"a tıklar ve e-postanızı girerseniz, şifreniz anında adresinize gönderilecektir.

Nasıl ilan verebilirim?

karamanevbul.com sitemize ilan verebilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Eğer kayıtlı üyemiz iseniz tüm sayfalardaki üst menüden "İlan Ver"e tıklamanız yeterlidir. Sayfa sizi eğer henüz üye girişinizi yapmadıysanız öncelikle üye girişine daha sonra da İlan Girişi sayfasına yönlendirecektir. Bu sayfada açılan formu doldurup "Kaydet ve Çık" demeniz durumunda ilanınız kaydedilecektir. İlanınıza fotoğraf ve harita eklemek ve ilanınız hakkında daha detaylı bilgi vermek için "Kaydet ve İlerle"ye tıklayınız. İlanınızın daha etkili olması ve arama sonuçlarında bulunabilmesi için lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız.

İlan vermek ücretli midir?

Bireysel kullanıcılarımız 1 adet ilanını sitemizde ücretsiz olarak yayınlayabilirler. Eğer emlak ofisi kullanıcı iseniz karamanevbul.com sitemize ilan verebilmek için öncelikle emlak ofisi paketlerinden 1 adet satın almanız gerekmektedir. Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra siteye sınırsız sayıda ilan girebilirsiniz.

İlanlarımda daha sonra güncelleme yapabilir miyim?

Siteye giriş yaptıktan sonra tüm sayfalarda bulunan üstü menüden "İlanlarım" linkine tıklayarak tüm ilanlarınızı listeleyebilirsiniz. Bu sayfadan ilan no, ilan başlığı, ilan kategorisi ya da ilanınızın bulunduğu yere göre aradığınız ilanınıza ulaşabilirsiniz. Gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra "Kaydet" butonuna tıklarsanız, ilanınız güncellenmiş olacaktır

İlanımı nasıl iptal edebilirim?

Siteye giriş yaptıktan sonra tüm sayfalarda bulunan üstü menüden "Hesabım" linkine tıklayarak tüm ilanlarınızı listeleyebilirsiniz. Bu sayfadan ilan no, ilan başlığı, ilan kategorisi ya da ilanınızın bulunduğu yere göre aradığınız ilanınıza ulaşabilirsiniz. İlanınızı tamamen silebilirsiniz.

İlan Verme Kuralları

1- İlan girişlerinde belirtilen başlık, açıklama ve kriterlerde (Konum, metrekare, oda sayısı, bulunduğu kat, fiyat v.b.) doğru bilgiler yer almalıdır.

2- İlanı verilen kişigayrimenkulün sahibi değilse, ilana ait bilgilerinin kullanılması ve ilan etme yetkisinin gayrimenkulün sahibinden alınmış olması gerekmektedir.

3- Girişi yapılan ilan güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan, söz konusu içeriği kullanma, ilan etme yetkisinden ve ilan içeriği ile ilgili diğer tüm konulardaki sorumluluk ilan sahibine aittir

4- İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece gayrimenkul hakkındaki bilgiler yer almalıdır. İlan fotoğrafları başta olmak üzere ilanın hiçbir bölümünde reklam içerikli yazı, logove link bulunmamalıdır.

5- İlanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar satılan / kiralanan gayrimenkule ait olmalıdır.

6- Her bir ilan için farklı resimler kullanılmalıdır, aynı konumda olsalar dahi aynı resmin kullanıldığı başka ilanlar mükerrer kabul edilebilir.

7- Her bir gayrimenkul için sadece bir ilan yayınlanabilir. Mükerer ilanlar sistemden silinecektir.

8- Yayınlanmak istenen ilan için temsili fiyat verilmemelidir. Kredi vs. borcu olan daireler için istenilen fiyat üzerine kalan borç tutarının eklenerek fiyat bilgisinin girilmesi gerekmektedir.

9- Satılan / kiralanan veya güncel bilgi verilemeyen ilanlar yayından kaldırılmalıdır.

10- karamanevbul.com tarafından kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, kara liste’ye alınabilir, ilan sahibinin üyeliğine tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir

11- İlan sahibi, karamanevbul.com adresinde ilan yayınlayarak, karamanevbul.com tarafından belirlenmiş, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları, Yayınlama Kuralları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahüt eder. karamanevbul.com belirtilen Yayınlama Kurallarını değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Emlak Ofisi özel sayfası nedir?

Sitemizde kayıtlı emlak ofisi, ziyaretçilerin görebilecekleri emlak ofisi sayfalarını kendi isteklerine göre tasarlayabilirler. Bunun için tüm sayfalarda üst menüde yer alan “Hesabım” linkine tıklayınız. Bu sayfada, size sunduğumuz hazır istediğiniz bir arkaplan Şablonun üzerinde yer almasını istediğiniz, emlak ofisinizi tanımlayacak bir sloganı da bu sayfadan girebilirsiniz.

Ziyaretçilerinizin emlak ofisi özel sayfanızda görmesini istediğiniz sınırsız ilanı da belirleyebilir ve böylece hızlı bir şekilde sonuç almak istediğiniz portföylerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.

Emlak ofisi sayfanızda yer almasını istediğiniz, emlak ofisinizi tanıtıcı bilgileri, açıklamaları da ‘Metin’ alanına girerek ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Hızlı arama

Hızlı arama tüm sayfalarda sağ üst alanda bulunmaktadır. Buradan bulmak istediğiniz ilanlara ait kriterleri girerek "ara" butonuna tıklayınız. Site aramayı yapacak ve size karamanevbul.com sitemizde bulunan onaylanmış, aktif ilanları siteye giriş tarihlerine göre listeleyecektir. İsterseniz arama sonuçlarında bulduğunuz ilanları kriterlere göre sıralayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, listede ilgili başlığa tıklamak.

Detaylı arama

Tüm sayfalardaki sağ üst alanda bulunan hızlı arama modülündeki "detaylı arama" linkine basarak detaylı arama sayfasını açabilirsiniz. Detaylı aramanın hızlı aramadan farkı tüm kriterlerle ayrıntılı olarak bir arama yapabilmeniz ve daha spesifik sonuçlara ulaşabilmenizdir. İsterseniz arama sonuçlarında bulduğunuz ilanları kriterlere göre sıralayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, listede ilgili başlığa tıklamak. Tüm sayfalarda sağ üst alanda bulunan hızlı aramanın altındaki kategori bazlı ilanlara tıklayarak da pratik bir şekilde aradığınız kategorideki ilanlara ulaşabilirsiniz.

Favori İlanlarım

İlgilendiğiniz ve daha sonra incelemek istediğiniz ilanları, ilan detay sayfasının en altında yer alan “favori ilanlarıma ekle” butonuna basarak listenize ekleyebilirsiniz. Daha sonra favori ilanlarım” linkine basarak listenizdeki istediğiniz ilanlara istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Mesajlarım

Tüm sayfalarda üst menüde yer alan “Hesabım” linkine basarak sitemiz üzerinde var olan ilanlarınıza, diğer üyeler tarafından gönderilen mesajları okuyabilir, bu mesajlara cevap yazabilirsiniz.


Diğer Sorularınız İçin Bize İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin;